Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Ford Galaxy 1995-2006

Robustní gumové autokoberce pro vůz Ford Galaxy. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po... více informací »
Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Ford Galaxy 1995-2006
790 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní gumové autokoberce pro vůz Ford Galaxy. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po...

Robustní gumové autokoberce pro vůz Ford Galaxy. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od výrobce GEYER & HOSAJA jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Ford Galaxy).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Díky speciálnímu uchycení v sobě autokoberce namají díry po ramínkách, kromě fixací jsou tak autokoberce celistvé a voda nemá šanci proniknout skrz.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek je držitelem certifikátu ID 0000046281 zkušebního institutu T'ÜV Rheinland.

Certifikát zaručuje, že výroba je pravidelně kontrolována, a že výrobek splňuje veškeré nároky na bezpečnost při použití v automobilu. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Geyer & Hosaja liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Unikátní a oblíbený produkt Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Ford Galaxy 1995-2006 je k získání mimo jiné tu na stránkách zařazený v sekci gumové autokoberce! Vyhledejte si skvělé produkty ze zmíněné sekce za super ceny. Populární značka Geyer & Hosaja svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky Geyer & Hosaja. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kousek Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Ford Galaxy 1995-2006 od populární značky Geyer & Hosaja máte možnost koupit zde za mimořádně nízkou cenu! Právě teď za cenu 790 Kč.