www.autoservisdrevojan.cz

Gumové autokoberce Petex Ford C-Max 2003-2010 (oválná fixace)

Tento designový výrobek Gumové autokoberce Petex Ford C-Max 2003-2010 (oválná fixace) od výrobce s mnohaletou tradicí Petex jde získat zde teď právě za outletovou cenu. Nyní pořídíte za 660 Kč.
EAN: 4028985012494
Gumové autokoberce Petex Ford C-Max 2003-2010 (oválná fixace)
Ověřit dostupnost
Značka: Petex
660

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Ford C-Max, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Ford C-Max).

Na kobercích u řidiče příprava na oválnou fixaci pro upevnění koberců k podlaze vozu.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.