www.autoservisdrevojan.cz

Gumové autokoberce Petex Ford Galaxy 2006-2015 (rozteč fixací 31 cm)

Tento žádaný kus Gumové autokoberce Petex Ford Galaxy 2006-2015 (rozteč fixací 31 cm) od výrobce s mnohaletou tradicí Petex snadno můžete sehnat právě až neuvěřitelně levně. Momentálně v akci za 680 Kč. EAN: 4028985014238
Gumové autokoberce Petex Ford Galaxy 2006-2015 (rozteč fixací 31 cm)
Zjistit více >
Značka: Petex
680
Popis produktu

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Ford Galaxy, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Ford Galaxy).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.