Gumové autokoberce Petex Ford Transit 1992-2000

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Ford Transit, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo... více informací »
Gumové autokoberce Petex Ford Transit 1992-2000
Značka: Petex
560 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Ford Transit, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Ford Transit, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Ford Transit).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.


Tento kvalitní a levný produkt lze sehnat lehce tady u nás ve známé sekci gumové autokoberce! Získejte jiné produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od dodavatele Petex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Gumové autokoberce Petex Ford Transit 1992-2000 od našeho známého výrobce Petex máte možnost najít aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně. Akční ceny již od 560 Kč.