Gumové autokoberce Petex Hyundai i30 2017-

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai i30, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k... více informací »
Gumové autokoberce Petex Hyundai i30 2017-
Značka: Petex
690 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai i30, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai i30, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Hyundai i30).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Gumové autokoberce Petex Hyundai i30 2017- od přední společnosti Petex snadno získáte u nás nyní za výhodné peníze. Nabídky již od 690 Kč.