Gumové autokoberce Petex Kia Carens 2006-2013 (řidič, II. jakost)

II. jakost: natržený okraj viz fotogalerie. Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Kia Carens, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky... více informací »
Gumové autokoberce Petex Kia Carens 2006-2013 (řidič
Značka: Petex
150 Kč
Ověřit dostupnost
II. jakost: natržený okraj viz fotogalerie. Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Kia Carens, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky...

II. jakost: natržený okraj viz fotogalerie.
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Kia Carens, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Kia Carens).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Hodně povedený produkt Gumové autokoberce Petex Kia Carens 2006-2013 (řidič, II. jakost) od skvělého a známého výrobce Petex dostanete bezpečně online ve výhodné akci. V současnosti pořídíte za cenu 150 Kč.