www.autoservisdrevojan.cz

Gumové autokoberce Petex Opel Zafira A 1999-2005 (7 míst)

Tento nejprodávanější produkt Gumové autokoberce Petex Opel Zafira A 1999-2005 (7 míst) od oblíbené značky se zárukou kvality Petex je k dostání zde teď za extra cenu. Nabídka od 960 Kč.
EAN: 4028985157201
Gumové autokoberce Petex Opel Zafira A 1999-2005 (7 míst)
Ověřit dostupnost
Značka: Petex
960

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Opel Zafira A, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Opel Zafira A).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.