www.autoservisdrevojan.cz

Gumové autokoberce Petex Peugeot Rifter 2018- (přední, oválné fixace)

Tento exkluzivní produkt Gumové autokoberce Petex Peugeot Rifter 2018- (přední, oválné fixace) od známé společnosti Petex jednoduše naleznete tady teď právě za akční cenu. Akční ceny již od 460 Kč.
EAN: 4028985561404
Gumové autokoberce Petex Peugeot Rifter 2018- (přední
Ověřit dostupnost
Značka: Petex
460

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Peugeot Rifter, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Peugeot Rifter).

Vůz je z výroby opatřen v podlaze originální fixací, ta je pak součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.