Gumové autokoberce Petex Seat Alhambra 1995-2010 (druhá řada)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Seat Alhambra, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo... více informací »
Gumové autokoberce Petex Seat Alhambra 1995-2010 (druhá řada)
Značka: Petex
450 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Seat Alhambra, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Seat Alhambra, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Seat Alhambra).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.


Velmi oblíbený produkt Gumové autokoberce Petex Seat lze získat již dnes tu na našich stránkách ve známé rubrice gumové autokoberce. Získejte vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Petex. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Petex vám nabízí prvotřídní produkty.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Gumové autokoberce Petex Seat Alhambra 1995-2010 (druhá řada) od kvalitní značky Petex máte možnost najít na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky od 450 Kč.