www.autoservisdrevojan.cz

Gumové autokoberce Petex VW Beetle 1997-2011

Nejprodávanější produkt Gumové autokoberce Petex VW Beetle 1997-2011 od spolehlivého výrobce Petex snadno můžete pořídit tady a teď právě výhodně! Právě teď za cenu 699 Kč.
EAN: 4028985001344
Gumové autokoberce Petex VW Beetle 1997-2011
Ověřit dostupnost
Značka: Petex
699

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen New Beetle, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Volkswagen New Beetle).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.