Gumové autokoberce Petex VW Sharan 1995-2010 (druhá řada)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Sharan, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody... více informací »
Gumové autokoberce Petex VW Sharan 1995-2010 (druhá řada)
Značka: Petex
450 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Sharan, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Sharan, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Volkswagen Sharan).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.


Hodně oblíbený produkt Gumové autokoberce Petex VW Sharan 1995-2010 (druhá řada) lze pořídit také u nás umístěný v kategorii gumové autokoberce! Nyní si můžete pořídit unikátní zboží z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci.

Tento výjimečný produkt Gumové autokoberce Petex VW Sharan 1995-2010 (druhá řada) od odblíbeného výrobce Petex najdete v naší nabídce extra výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 450 Kč.