www.autoservisdrevojan.cz

Gumové autokoberce Petex VW Touran 2003-2015 (přední)

Oblíbený a akční kousek Gumové autokoberce Petex VW Touran 2003-2015 (přední) od dodavatele kvalitních produktů Petex pohodlně dostanete v aktuální nabídce za super peníze. Nyní nakoupíte za 460 Kč.
EAN: 4028985012524
Gumové autokoberce Petex VW Touran 2003-2015 (přední)
Ověřit dostupnost
Značka: Petex
460

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz VW Touran, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (VW Touran).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.