Gumové autokoberce Rezaw-Plast Hyundai Santa Fe 2020- (hybrid)

Gumové autokoberce pro vůz Hyundai Santa Fe mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak... více informací »
Gumové autokoberce Rezaw-Plast Hyundai Santa Fe 2020- (hybrid)
Značka: Rezaw-Plast
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce pro vůz Hyundai Santa Fe mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak...

Gumové autokoberce pro vůz Hyundai Santa Fe mají zvýšený okraj po celém obvodu.

Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot do interiéru automobilu. 

Zvýšený okraj oceníte především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a agresivní sůl. Na jaře pak chrání původní podlahu vozu před blátem během oblevy.

Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zaručuje kvalitní podmínky při řízení vozu.

Střih autokoberců přesně odpovídá interiéru vozu (Hyundai Santa Fe).

Autokoberce REZAW-PLAST jsou vyráběny ze syntetického kaučuku a jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu.

Díky speciální technologii výroby si zachovávají svoji elastičnost v rozmezí teplot -40°C až +110°C.

Originální fixace nejsou součástí autokoberců Rezaw-Plast.

Výrobce však přidává zvlášť ke každé sadě univerzální fixace. Zvlášť z toho důvodu, abyste měli možnost se rozhodnout, jestli v autokobercích fixace chcete nebo ne. Pokud ano, fixace lze velmi jednoduše nainstalovat do vyznačených míst na autokoberci. 

Každá sada obsahuje 4 univerzální fixace do autokoberců a 4 plastové šrouby do podlahy vozu pro upevnění předních koberců. Pokud byste chtěli zafixovat také autokoberce zadní, je třeba dodatečně zakoupit 4 ks univerzálních fixací.

Jestliže je podlaha Vašeho auta z výroby opatřena originálními fixačními trny, doporučujeme k autokobercům Rezaw-Plast dokoupit také originální fixace.

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Ve slevě výrobek pořídíte právě tu na webu v oblíbené sekci gumové autokoberce! Nyní najdete ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a žádaný kousek Gumové autokoberce Rezaw-Plast Hyundai Santa Fe 2020- (hybrid) od kvalitní značky Rezaw-Plast můžete sehnat aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu. Ceny již od 1 390 Kč.