Gumové autokoberce Rezaw-Plast Jeep Grand Cherokee 2010-2021 (přední)

Gumové autokoberce pro vůz Jeep Grand Cherokee mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot... více informací »
Gumové autokoberce Rezaw-Plast Jeep Grand Cherokee 2010-2021 (přední)
Značka: Rezaw-Plast
550 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce pro vůz Jeep Grand Cherokee mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot...

Gumové autokoberce pro vůz Jeep Grand Cherokee mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot do interiéru automobilu. 

Zvýšený okraj oceníte především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a agresivní sůl. Na jaře pak chrání původní podlahu vozu před blátem během oblevy.

Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zaručuje kvalitní podmínky při řízení vozu.

Střih autokoberců přesně odpovídá interiéru vozu (Jeep Grand Cherokee).

Autokoberce REZAW-PLAST jsou vyráběny ze syntetického kaučuku a jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu.

Díky speciální technologii výroby si zachovávají svoji elastičnost v rozmezí teplot -40°C až +110°C.

Originální fixace nejsou součástí autokoberců Rezaw-Plast.

Výrobce však přidává zvlášť ke každé sadě univerzální fixace. Zvlášť z toho důvodu, abyste měli možnost se rozhodnout, jestli v autokobercích fixace chcete nebo ne. Pokud ano, fixace lze velmi jednoduše nainstalovat do vyznačených míst na autokoberci. 

Každá sada obsahuje 4 univerzální fixace do autokoberců a 4 plastové šrouby do podlahy vozu pro upevnění předních koberců. Pokud byste chtěli zafixovat také autokoberce zadní, je třeba dodatečně zakoupit 4 ks univerzálních fixací.

Jestliže je podlaha Vašeho auta z výroby opatřena originálními fixačními trny, doporučujeme k autokobercům Rezaw-Plast dokoupit také originální fixace.

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Tento velmi oblíbený výrobek Gumové autokoberce Rezaw-Plast Jeep Grand získáte rovnou tady a teď na našem webu v populární sekci gumové autokoberce. Máme pro vás jiné produkty z této kategorie za výhodné peníze! U zákazníků oblíbená značka Rezaw-Plast vám poskytuje špičkové zboží. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný produkt Gumové autokoberce Rezaw-Plast Jeep Grand Cherokee 2010-2021 (přední) od populárního výrobce Rezaw-Plast jednoduše seženete v naší online nabídce téměř zdarma. Výhodně teď u nás za 550 Kč.