Gumové autokoberce Rezaw-Plast Land Rover Discovery 2004-2009

Gumové autokoberce pro vůz Land Rover Discovery mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot... více informací »
Gumové autokoberce Rezaw-Plast Land Rover Discovery 2004-2009
Značka: Rezaw-Plast
990 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce pro vůz Land Rover Discovery mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot...

Gumové autokoberce pro vůz Land Rover Discovery mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot do interiéru automobilu. 

Zvýšený okraj oceníte především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a agresivní sůl. Na jaře pak chrání původní podlahu vozu před blátem během oblevy.

Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zaručuje kvalitní podmínky při řízení vozu.

Střih autokoberců přesně odpovídá interiéru vozu (Land Rover Discovery).

Autokoberce REZAW-PLAST jsou vyráběny ze syntetického kaučuku a jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu.

Díky speciální technologii výroby si zachovávají svoji elastičnost v rozmezí teplot -40°C až +110°C.

Originální fixace nejsou součástí autokoberců Rezaw-Plast.

Výrobce však přidává zvlášť ke každé sadě univerzální fixace. Zvlášť z toho důvodu, abyste měli možnost se rozhodnout, jestli v autokobercích fixace chcete nebo ne. Pokud ano, fixace lze velmi jednoduše nainstalovat do vyznačených míst na autokoberci. 

Každá sada obsahuje 4 univerzální fixace do autokoberců a 4 plastové šrouby do podlahy vozu pro upevnění předních koberců. Pokud byste chtěli zafixovat také autokoberce zadní, je třeba dodatečně zakoupit 4 ks univerzálních fixací.

Jestliže je podlaha Vašeho auta z výroby opatřena originálními fixačními trny, doporučujeme k autokobercům Rezaw-Plast dokoupit také originální fixace.

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Unikátní a oblíbený produkt máte možnost koupit nyní tady na našich stránkách v oblíbené rubrice gumové autokoberce. Připravili jsme parádní produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. To není vše, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Rezaw-Plast. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Rezaw-Plast pro vás připravuje prvotřídní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob!

Hodně žádaný kousek Gumové autokoberce Rezaw-Plast Land Rover Discovery 2004-2009 od společnosti s předním postavením na trhu Rezaw-Plast jednoduše můžete sehnat v naší internetové nabídce v bezva akci. Cena od 990 Kč.