Gumové autokoberce Rigum Citroen Jumpy 2016- (2. řada, 5 míst)

Kvalitní gumové autokoberce do druhé řady pro vůz Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design,... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Citroen Jumpy 2016- (2. řada
Značka: Rigum
599 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce do druhé řady pro vůz Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design,...

Kvalitní gumové autokoberce do druhé řady pro vůz Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla.

Autokoberce se lisují bez použití PVC.


Unikátní a žádaný kousek Gumové autokoberce Rigum Citroen Jumpy 2016- (2. řada, 5 míst) je k dostání přímo tu na našem webu zařazený v rubrice gumové autokoberce! Nyní si můžete koupit skvělé zboží z naší kategorie za příznivou cenu. Tento vyjímečný výrobce Rigum pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty Nové kousky každý den. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé zboží od značky Rigum. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Gumové autokoberce Rigum Citroen Jumpy 2016- (2. řada, 5 míst) od značky s dobrým jménem Rigum snadno najdete momentálně na webu za super peníze! Zrovna teď v akci za 599 Kč.