Gumové autokoberce Rigum Citroen Jumpy 2016- (3. řada)

Kvalitní gumové autokoberce do druhé řady pro vůz Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design,... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Citroen Jumpy 2016- (3. řada)
Značka: Rigum
580 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce do druhé řady pro vůz Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design,...

Kvalitní gumové autokoberce do druhé řady pro vůz Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla.

Autokoberce se lisují bez použití PVC.


Tento kvalitní produkt Gumové autokoberce Rigum Citroen Jumpy 2016- (3. řada) je k získání lehce tu na našem webu v populární kategorii gumové autokoberce! Nyní můžete najít zlevněné produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! Oblíbená značka Rigum má prvotřídní sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Oblíbený a kvalitní produkt Gumové autokoberce Rigum Citroen Jumpy 2016- (3. řada) od této skvělé značky Rigum máte možnost dostat zde teď v akci! Zboží pořídíte teď u nás za 580 Kč.