Gumové autokoberce Rigum Fiat Talento 2016- (druhá řada, topení, 2 dveře)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Fiat Talento . Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody,... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Fiat Talento 2016- (druhá řada
Značka: Rigum
590 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Fiat Talento . Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody,...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Fiat Talento . Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Fiat Talento.

Autokoberce se lisují bez použití PVC.

Tento akční kousek Gumové autokoberce Rigum Fiat Talento 2016- (druhá řada, topení, najdete právě zde tady a teď na našem webu umístěný v kategorii gumové autokoberce. Podívejte se na jiné výrobky z naší rubriky za akční cenu. Populární výrobce Rigum pro vás připravuje skvělé výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek Gumové autokoberce Rigum Fiat Talento 2016- (druhá řada, topení, 2 dveře) od známého dodavatele Rigum jde pořídit právě teď u nás skutečně levně. Nabídky již od 590 Kč.