Gumové autokoberce Rigum Iveco Daily 2014-

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Iveco Daily, který se vyrábí od roku 2014. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Iveco Daily 2014-
Značka: Rigum
680 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Iveco Daily, který se vyrábí od roku 2014. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Iveco Daily, který se vyrábí od roku 2014. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Iveco Daily.

Autokoberce se lisují bez použití PVC.


Unikátní a oblíbený kousek lze koupit právě zde tady na webu v oblíbené rubrice gumové autokoberce. Vyhledejte si oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu. Populární výrobce Rigum dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment. Podívejte se sami! To ale ovšem není vše, máme toho více. U nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele Rigum. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Gumové autokoberce Rigum Iveco Daily 2014- od populární značky Rigum pohodlně pořídíte aktuálně na webu za skvělou cenu! Nabídka od 680 Kč.