Gumové autokoberce Rigum Subaru Impreza 2020-

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Subaru Impreza, který se vyrábí od roku 2021. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Subaru Impreza 2020-
Značka: Rigum
749 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Subaru Impreza, který se vyrábí od roku 2021. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Subaru Impreza, který se vyrábí od roku 2021. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Subaru Impreza.

Autokoberce se lisují bez použití PVC.

Tento kvalitní výrobek jde sehnat právě tady na našich stránkách umístěný v sekci gumové autokoberce! Najděte si ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další vybrané produkty značky Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Rigum pro své zákazníky nabízí vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento levný produkt Gumové autokoberce Rigum Subaru Impreza 2020- od přední společnosti Rigum můžete najít tady teď právě v bezva akci. Nyní pořídíte od 749 Kč.