Gumové autokoberce Rigum Subaru XV e-Boxer 2020-

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Subaru XV e-Boxer, který se vyrábí od roku 2021. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Subaru XV e-Boxer 2020-
Značka: Rigum
749 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Subaru XV e-Boxer, který se vyrábí od roku 2021. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Subaru XV e-Boxer, který se vyrábí od roku 2021. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Subaru XV e-Boxer.

Autokoberce se lisují bez použití PVC.

Kvalitní a oblíbený produkt Gumové autokoberce Rigum Subaru XV e-Boxer najdete nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice gumové autokoberce. Nyní pořídíte parádní produkty z této populární rubriky ve slevě.

Hodně prodávaný výrobek Gumové autokoberce Rigum Subaru XV e-Boxer 2020- od výrobce s dlouholetou historií Rigum pohodlně dostanete v naší online nabídce za výborné peníze. Právě teď jen za 749 Kč.