Gumové autokoberce Rigum Suzuki Alto 2009-

Gumové autokoberce Suzuki Alto 2010- Gumové autokoberce pro vůz Suzuki Alto, který se vyrábí od roku 2010. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Suzuki Alto 2009-
Značka: Rigum
518 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Suzuki Alto 2010- Gumové autokoberce pro vůz Suzuki Alto, který se vyrábí od roku 2010. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce...

Gumové autokoberce Suzuki Alto 2010- Gumové autokoberce pro vůz Suzuki Alto, který se vyrábí od roku 2010. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Suzuki Alto. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců RIGUM. Kvalitní a oblíbený výrobek Gumové autokoberce Rigum Suzuki Alto můžete koupit bez problémů tu na našem webu ve známé rubrice gumové autokoberce! Připravili jsme pro vás unikátní zboží z této kategorie za parádní cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Gumové autokoberce Rigum Suzuki Alto 2009- od výrobce s dobrým jménem Rigum jednoduše pořídíte zde teď za výborné peníze. Nyní získáte od 518 Kč.