Gumové autokoberce Rigum Toyota Yaris Cross 2021-

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Toyota Yaris Cross, který se vyrábí od roku 2020. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Toyota Yaris Cross 2021-
Značka: Rigum
749 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Toyota Yaris Cross, který se vyrábí od roku 2020. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Toyota Yaris Cross, který se vyrábí od roku 2020. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Toyota Yaris Cross.

Autokoberce se lisují bez použití PVC.


Oblíbený a kvalitní výrobek Gumové autokoberce Rigum Toyota Yaris Cross 2021- je dostupný rovněž na webu v populární kategorii gumové autokoberce. Máme pro vás kvalitní produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele Rigum. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Gumové autokoberce Rigum Toyota Yaris Cross 2021- od společnosti se zárukou kvality Rigum lze sehnat momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Nyní za akční cenu 749 Kč.