Gumový autokoberec Petex Seat Cordoba 2002-2010 (řidič)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Seat Cordoba, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo... více informací »
Gumový autokoberec Petex Seat Cordoba 2002-2010 (řidič)
Značka: Petex
290 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Seat Cordoba, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Seat Cordoba, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Seat Cordoba).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.


Unikátní a žádaný produkt Gumový autokoberec Petex Seat je k sehnání přímo tady na našich stránkách v oblíbené sekci gumové autokoberce! Pořiďte si nové produkty z této populární sekce za příznivou cenu. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky Petex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Gumový autokoberec Petex Seat Cordoba 2002-2010 (řidič) od top výrobce Petex snadno pořídíte zde opravdu výhodně. Aktuálně za super cenu 290 Kč.