Hankook AH35 ( 305/70 R19.5 148/145M 16PR SBL )

WinterContact TS 860 S Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při trakci a... více informací »
Hankook AH35 ( 305/70 R19.5 148/145M 16PR SBL )
3 631 Kč
Ověřit dostupnost
WinterContact TS 860 S Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při trakci a...

WinterContact TS 860 S

Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy
Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při trakci a akceleraci na zasněžených vozovkách. Díky speciální konstrukci trakčních příčných drážek zůstává dezén vždy flexibilní a lépe se přizpůsobí sněhem pokryté vozovce. Nově vytvořené sněžné lamely také zlepšují sběr a stlačení sněhu v hlavních obvodových drážkách. Tento kontakt značně zvyšuje trakci a komfort handlingu na sněhem pokrytých cestách.

Nejlepší brzdný výkon pro maximální bezpečí v zimě
Tužší prvky dezénu zajišťují větší účinnost pneumatik na suchých zimních cestách, což vede k vyššímu brzdnému výkonu. Bloky dezénu jsou proto odděleny pouze tenkými bočními drážkami, které díky silám působícím během brzdění utváří tuhé žebro. Výsledkem je kratší brzdná dráha, a to obzvlášť při sportovním stylu jízdy v zimních podmínkách.

Skvělý handling na suchu pro přesné řízení
Větší stopa vede k větší kontrole. Z toho důvodu byla pneumatika WinterContact TS 860 S vyvinuta s širšími a většími bloky na vnějším rameni, což zvýšilo její boční tuhost a zvětšilo styčnou plochu. Díky tomu poskytuje maximální kontrolu a přesnost řízení při zatáčení na suchých zimních cestách.

Výjimečně nízký valivý odpor pro snížení spotřeby paliva
Díky kombinaci inovativní směsi, profilu a konstrukce snižuje pneumatika WinterContact TS860 S efektivně valivý odpor a zajišťuje tak úsporu paliva – a to bez toho, aby se tím ohrozila bezpečnost.

Tento designový výrobek Hankook AH35 ( 305/70 R19.5 148/145M 16PR SBL ) máte možnost koupit zrovna tady na našem webu umístěný v kategorii michelin! Vyhledejte si nové produkty z této oblíbené rubriky v akci. Významný výrobce vám nabízí kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Hankook AH35 ( 305/70 R19.5 148/145M 16PR SBL ) od spolehlivé značky Hankook snadno naleznete aktuálně na webu za skvělou cenu. Ceny od 3 631 Kč.