Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 175/65 R14 86T XL SBL )

Hodně prodávaný produkt Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 175/65 R14 86T XL SBL ) od spolehlivé značky Hankook můžete získat v naší internetové nabídce extra výhodně. Pouze nyní za 8 282 Kč. EAN: 8808563432663
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 175/65 R14 86T XL SBL )
8 282 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vyrobená pro dlouhotrvající elektrifikovanou ovladatelnost na silnici

Pneumatika MICHELIN Pilot Sport EV, vyrobená pro dlouhotrvající elektrifikovanou ovladatelnost na silnici, zajišťuje ekologickou a tichou jízdu spolu s požitkem z jízdy u elektrických sportovních vozidel.

  • Vysokovýkonná letní silniční pneumatika MICHELIN pro elektrická vozidla
  • Spolehlivá ovladatelnost i při vysokých rychlostech
  • Vynikající přilnavost a bezpečnost na mokrém povrchu, když je nová i opotřebená
  • Ochrana životního prostředí se zachováním maximálního požitku z jízdy
  • Delší dojezd baterie
  • Snížení hlučnosti pro tišší jízdu

Využijte s jistotou plný potenciál vašeho vysokovýkonného elektrického vozidla
Pneumatika MICHELIN Pilot Sport EV, inspirovaná dědictvím ze závodů Formule E, zaručuje spolehlivou ovladatelnost díky tuhosti v zatáčkách vyšší o 10 % i při vysokých rychlostech. Vychutnejte si dlouhotrvající přilnavost na mokrém povrchu díky směsi pryže ElectricGrip s tužší středovou částí dezénu, která zajišťuje efektivní přenos točivého momentu. Využijte v létě celý potenciál vašeho elektrického vozidla se zachováním vynikající bezpečnosti.

Chraňte životní prostředí, a přitom si vychutnejte maximální požitek z jízdy
Udělejte něco málo pro životní prostředí díky dlouhotrvající ekologické sportovní pneumatice. MICHELIN Pilot Sport EV využívá technologii MaxTouch Construction, která zajišťuje maximální kontakt s vozovkou a rovnoměrné rozložení sil při akceleraci, brzdění a zatáčení a prodlužuje tak životnost běhounu. Jedná se o CO2 neutrální pneumatiku v okamžiku prodeje – součást finančního programu Michelinu, který podporuje projekty zaměřující se na pohlcování nebo eliminaci emisí C02. Jezděte déle a chraňte přitom životní prostředí.

Energická jízda na delší vzdálenosti
Dojeďte dál se svým vysokovýkonným elektrickým vozidlem díky pneumatice MICHELIN Pilot Sport EV, která prodlouží dojezd baterie o 60 kilometrů. Směs pryže GreenPower zaručuje efektivní výkony v oblasti ramenou a tenčí pásy koruny s menším množstvím použitých surovin zvyšují dojezd baterie. Vychutnejte si jízdu bez obav z ujeté vzdálenosti.

Vychutnejte si zvuky okolo díky nižší hlučnosti
Vychutnejte si s tichou pneumatikou MICHELIN Pilot Sport EV snížení úrovně vnímaného hluku o 20 %. Tato pneumatika se sníženou hlučností je vybavena technologií MICHELIN Acoustic, která tlumí zvukovou rezonanci. Poslouchejte na svých cestách hudbu, ne zvuky silnice.