Hankook Vantra LT RA18 ( 195 R15C 106/104R 8PR SBL )

Pro vysoce výkonná a rychlá vozidla SUV a 4x4 Bionický profil pneumatiky se při jízdě zúžuje a při brždění rozšiřuje. To zkracuje brzdnou dráhu... více informací »
Hankook Vantra LT RA18 ( 195 R15C 106/104R 8PR SBL )
4 748 Kč
Ověřit dostupnost
Pro vysoce výkonná a rychlá vozidla SUV a 4x4 Bionický profil pneumatiky se při jízdě zúžuje a při brždění rozšiřuje. To zkracuje brzdnou dráhu...

Pro vysoce výkonná a rychlá vozidla SUV a 4×4

Bionický profil pneumatiky se při jízdě zúžuje a při brždění rozšiřuje. To zkracuje brzdnou dráhu a zajšťuje vyšší stabilitu při zatáčení. Asymetrický profil a vysoká tuhost dezénu zaručují stabilitu v zatáčkách a sportovní jízdní vlastnosti. Čtyři nebo pět (v závislosti na šířce dezénu) obvodových drážek poskytuje vynikající ochranu proti vzniku aquaplaningu.

Pro vysoké rychlosti na silnici. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Krátká brzdná dráha a vysoká stabilita v zatáčkách. Vítěz testu letních pneumatik 2014 v magazínu „Gute Fahrt“, testován byl rozměr 235/55 R 17 V

Přínosy:

  • Pro rychlou jízdu po silnicích
  • Krátká brzdná dráha díky bionickému profilu
  • Vysoká stabilita v zatáčkách a velké bezpečnostní rezervy
  • Vynikající handling a potěšení z jízdy
  • Excelentní ochrana proti aquaplaningu

Krátká brzdná dráha a vysoká stabilita v zatáčkách. Pneumatika s bionickým profilem vytváří podstatně širší kontaktní plochu v případě zvýšeného dynamického zatížení, výsledkem je kratší brzdná dráha a vyšší stabilita při jízdě v zatáčkách.

Vynikající handling a potěšení z jízdy. Robustnější ramenní bloky na vnější straně pneu, pásová struktura středu pneu přináší perfektní vedení v přímém směru i stabilitu v zatáčkách, stejně jako optimální trakci a brzdný výkon. Tuhé ramenní bloky spojené s obvodovým žebrem zajišťují dobré držení stopy, zlepšení trakce a brzdného výkonu.

Nízký valivý odpor a vynikající přilnavost. Moderní směs se silikou navržená pro výkonná vozidla zajišťuje vynikající přilnavost k vozovce, výsledkem je excelentní adheze a nízký valivý odpor.

Levný kus Hankook Vantra LT RA18 ( 195 R15C 106/104R 8PR SBL ) máte možnost sehnat právě zde tady na stránkách v kategorii kleber. Mrkněte na jiné produkty z naší sekce za rozumné peníze. Přední dodavatel dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty. Podívejte se sami. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také více kousků značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Hankook Vantra LT RA18 ( 195 R15C 106/104R 8PR SBL ) od značky se skvělou pověstí Hankook pohodlně seženete u nás právě v akci! Momentálně v akci za 4 748 Kč.