Hankook Winter i*cept evo3 W330 ( 225/40 R18 92V XL 4PR, SBL )

Levný výrobek Hankook Winter i*cept evo3 W330 ( 225/40 R18 92V XL 4PR, SBL ) od dodavatele zboží Hankook můžete získat na našich stránkách ve slevě. Aktuálně stojí u nás 3 151 Kč. EAN: 8808563478760
Hankook Winter i*cept evo3 W330 ( 225/40 R18 92V XL 4PR
3 151 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a pohodlí.

Pro crossovery, SUV a pickupy. Určena pro použití na silnici a v lehkém terénu.

  • Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik
  • Dobrá bezpečnost a handling
  • Vhodná například pro vozidla Nissan Qashqai, Dacia Duster a Toyota Hilux

Nová generace pneumatik MP82 Conquerra 2 SUV je určená pro nejnovější moderní modely vozů SUV a offroad a je zaměřená na zvýšení bezpečnosti a komfortu jízdy. Jejími přednostmi jsou vynikající handling a ovladatelnost, nízká úroveň hluku, nižší valivý odpor a velmi dobrý kilometrový výkon

  • Kompaktní a pevné ramenní bloky
  • Vysoký stupeň bezpečnosti díky výborné stabilitě a handlingu
  • Nová behúňová zmes so silikou
  • Vysoký kilometrový výkon a nízký valivý odpor

Dobrá bezpečnost a handling. Kompaktní, pevné ramenní bloky zvyšují boční tuhost a umožňují dobrý přenos bočních sil. Díky vynikajícímu handlingu je dosaženo vysokého stupně bezpečnosti.

Lepší jízdní komfort. Vysoký počet vlnovitých lamel, které jsou kompaktní s dezénovými bloky umožňuje hladké odvalování  směrem dovnitř a ven z bloků dezénu. Přínosem je vynikající jízdní komfort díky snížení úrovně hluku.

Dlouhá životnost. Nová běhounová směs se silikou v kombinaci s novým dezénem optimalizovaným na valivý odpor přináší nízky valivý odpor, optimální rozložení měrného tlaku ve stopě a nižší opotřebení pneumatiky. Výsledkem je nižší spotřeba paliva a dlouhá životnost.