Hankook Winter i*cept LV RW12 ( 165/70 R13C 88/86R 6PR SBL )

Ventus S1 Evo 3 K127 Emoce a výkony v dokonalé harmonii Pneumatika ztělesňující prvotřídní výkony s pohodlnou a bezpečnou jízdou. Dezén pneumatiky... více informací »
Hankook Winter i*cept LV RW12 ( 165/70 R13C 88/86R 6PR SBL )
5 445 Kč
Ověřit dostupnost
Ventus S1 Evo 3 K127 Emoce a výkony v dokonalé harmonii Pneumatika ztělesňující prvotřídní výkony s pohodlnou a bezpečnou jízdou. Dezén pneumatiky...

Ventus S1 Evo 3 K127

Emoce a výkony v dokonalé harmonii
Pneumatika ztělesňující prvotřídní výkony s pohodlnou a bezpečnou jízdou.

Dezén pneumatiky

Vykrojená drážka
Vykrojená vnější drážka pneumatiky Ventus S1 evo3 zajišťuje lepší přilnavost na mokru a zvyšuje odolnost vůči akvaplaningu na hladkých površích. To zlepšuje výkony a ovladatelnost za deště při současném zachování výkonů na suchu.

Vysoce tuhé vnější bloky
Širší ramenní bloky pro lepší přilnavost v extrémní zátěži. Maximální přilnavost v zatáčkách zajišťuje vrstva nárazníkových pásů z aramidových vláken, která za všech podmínek zaručuje stálý tvar styčné plochy a zvyšuje tak ovladatelnost na suchu o 15 %.

Vnitřní bloky
Zlepšené výkony na mokru a vyšší odolnost vůči akvaplaningu díky většímu množství bloků pro zvýšený odvod vody.

Vnější bloky
Optimalizovaný počet a tvar vnějších bloků zajišťuje potřebnou přilnavost pro snažší ovladatelnost na suchu a podílí se na snížení hlučnosti.

Konstrukce pneumatiky

Směs běhounu
Nejmodernější technologie mísení pro běhounovou směs s obsahem přírodních pryskyřic a olejů. Ta zajišťuje potřebnou tuhost běhounu a vynikající výkony a stabilitu na mokrém povrchu.

Kryt nárazníkových pásů z aramidových vláken
Zvyšuje tuhost pneumatiky a zlepšuje tak reakce pneumatiky.

Vložka zakončení nárazníkových pásů
Zlepšuje odolnost nárazníkových pásů.

Tuhý ocelový nárazníkový pás
Tuhý ocelový nárazníkový pás absorbuje nárazy a zlepšuje tak odolnost pneumatiky i jízdní komfort.

Zdvojená struktura nárazníkových pásů
Zdvojená vlákna nárazníkových pásů zvyšují tuhost pneumatiky.

Tuhé a celistvé patní lano
Zlepšuje celistvost a odolnost usazení patky i při působení velkých sil.

Kvalitní a žádaný produkt Hankook Winter i*cept LV RW12 ( 165/70 R13C 88/86R 6PR SBL ) jde koupit právě teď u nás umístěný v kategorii hankook! Nyní získáte ještě jiné kusy z této kategorie za báječnou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky . Najdete je níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě produkt Hankook Winter i*cept LV RW12 ( 165/70 R13C 88/86R 6PR SBL ) od značky se zárukou kvality Hankook je k sehnání zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě teď za cenu 5 445 Kč.