Hankook Winter i*cept LV RW12 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR SBL )

Užijte si zimu s námi! Pro kompaktní a střední třídu vozidel. Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik.... více informací »
Hankook Winter i*cept LV RW12 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR SBL )
1 593 Kč
Ověřit dostupnost
Užijte si zimu s námi! Pro kompaktní a střední třídu vozidel. Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik....

Užijte si zimu s námi! Pro kompaktní a střední třídu vozidel.

Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik. Vysoká trakce na sněhu. Vhodná například pro vozidla Škoda Fabia, VW Polo a Peugeot 206.

  • Vysoká trakce na sněhu
  • Bezpečná na mokru
  • Dlouhá životnost
  • Nízká úroveň hluku

Vysoká trakce na sněhu. Agresivní V-design drážek, vysoké zaplnění plochy s vysokým počtem záběrových hran a „Zig-zag“ dezén se středovou drážkou mají vysokou kapacitu pohlcení sněhu. Důsledkem je optimální trakce na sněhu.

Bezpečná na mokru. Velký počet příčných V – drážek kombinovaných s dobrým odvodem vody ze středové oblasti plus široká středová obvodová drážka zaručují vysokou bezpečnost na mokrém povrchu.

Dlouhá životnost. Úzké a mělké obvodové zářezy ve středové části dezénu přispívají k rovnoměrnému rozložení kontaktního tlaku ve stopě. Benefitem je rovnoměrné opotřebení, komfortní jízda a dlouhá životnost.

Nízká úroveň hluku. Optimalizovaná tuhost dezénu a rovnoměrnější rozložení materiálu. Snížení odvalovaného hluku s optimalizovanou frekvencí. Přínosem je nízká úroveň hluku a zlepšený jízdní komfort.

Designový výrobek Hankook Winter i*cept LV RW12 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR SBL ) máte možnost sehnat právě zde tady na našem webu zařazený v sekci matador. Podívejte se na unikátní kusy z naší kategorie za výhodné peníze! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také více produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární dodavatel poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Ve slevě produkt Hankook Winter i*cept LV RW12 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR SBL ) od naší známé značky Hankook jednoduše seženete momentálně za extra cenu! Aktuálně za super cenu 1 593 Kč.