Hasicí přístroj do auta – 2kg

Hasicí přístroj do auta - 2kg Práškový hasicí přístroj této velikosti je se hodí k hašení požáru v počáteční fázi.... více informací »
Hasicí přístroj do auta - 2kg
Značka: Compass
699 Kč
Ověřit dostupnost
Hasicí přístroj do auta - 2kg Práškový hasicí přístroj této velikosti je se hodí k hašení požáru v počáteční fázi....

Hasicí přístroj do auta – 2kg Práškový hasicí přístroj této velikosti je se hodí k hašení požáru v počáteční fázi. Vhodné pro osobní automobily, dodávky, nákladní vozy a tahače, obchody, průmysl, archívy, domácnosti a všude, kde nesmí dojít k poškození elektrických zařízení pod napětím do 1000V vodou nebo pěnou. Součástí hasicího přístroje je i manometr, který ukazuje aktuální tlak v láhvi.  Použití na hašení požárů látek požární třídy A,B,C. Rozměry V/průměr (mm): cca 390/110  Váha (kg): 2  Hasivo (l): ABC 2 kg Výtlačný prostředek: dusík Teplotní funkční rozsah (°C): -30 až +60 Minimální doba činnosti (s): 6 Požární třídy A: požáry pevných látek, zejména organického původu, jejichž hoření je obvykle doprovázeno žhnutím  B: požáry kapalin nebo látek přecházejících do kapalného skupenství  C: požáry plynů

Oblíbený a kvalitní výrobek Hasicí přístroj do auta - 2kg od skvělého a známého výrobce Compass jednoduše můžete pořídit u nás levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 699 Kč.