Kormoran SNOWPRO ( 145/80 R13 75Q )

Michelin Latitude Sport 3 Výhody produktu: Pneumatika MICHELIN Latitude Sport 3 je homologována na některé z nejprestižnějších modelů SUV vozidel a... více informací »
Kormoran SNOWPRO ( 145/80 R13 75Q )
1 915 Kč
Ověřit dostupnost
Michelin Latitude Sport 3 Výhody produktu: Pneumatika MICHELIN Latitude Sport 3 je homologována na některé z nejprestižnějších modelů SUV vozidel a...

Michelin Latitude Sport 3

Výhody produktu:

Pneumatika MICHELIN Latitude Sport 3 je homologována na některé z nejprestižnějších modelů SUV vozidel a zkracuje brzdnou dráhu o 2,7 metrů*…a díky MICHELIN Total Performance více výkonů zároveň.

Technologie:

  • Dezén
  • Kontinuální středové žebro
  • Dvouvrstvá kostra**
  • Inovativní běhounová směs
  • Lamely s variabilní tloušťkou

Zákonná ustanovení:
* V porovnání s předchozí generací MICHELIN Latitude Sport. Testy uskutečněné v roce 2013 nezávislou organizací TÜV SÜD na mokré vozovce (235/65 R 17). Přilnavost na mokru u pneumatiky MICHELIN Latitude Sport 3 je u většiny rozměrů klasifikována třídou A.
** S výjimkou některých rozměrů.

Kvalitní a žádaný kus Kormoran SNOWPRO ( 145/80 R13 75Q ) lze koupit teď tu na stránkách zařazený v sekci bf goodrich. Nyní koupíte akční produkty z této populární rubriky za internetové ceny! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní sortiment A to ještě není vše!

Unikátní a žádaný produkt Kormoran SNOWPRO ( 145/80 R13 75Q ) od našeho známého výrobce Kormoran lze koupit u nás napořád výhodně! V akci za 1 915 Kč.