www.autoservisdrevojan.cz

Kožené řidičské rukavice (pánské, velikost 8)

Hodně povedený produkt Kožené řidičské rukavice (pánské, velikost 8) od výrobce ČR najdete u nás extra se slevou. Aktuálně za super cenu 1 290 Kč.
EAN: 8594035890160
Kožené řidičské rukavice (pánské
Ověřit dostupnost
Značka: ČR
1 290

Luxusní pánské kožené řidičské rukavice z pravé jehnětiny v černé barvě.

V porovnání s ostatními kůžemi je jehnětina velmi tenká. Díky tomu se používá právě pro výrobu řidičských rukavic, do kterých se navíc nedává podšívka. Jehnětina tak poskytuje nejlepší kontakt s volantem.

Řidičské rukavice jsou perforované na dlani, hřbetu ruky i kloubkách prstů. Oproti běžným vycházkovým koženým rukavicím jsou mnohem více prodyšné.

Jedná se o český výrobek ručně vyráběný v rodinné dílně ve středních Čechách.

Velikost běžných kožených i řidičských rukavic se uvádí ve francouzských coulech. Kromě rukavic se dnes v těchto jednotkách téměř nic neměří. Pro určení správné velikosti řidičských rukavic je třeba krejčovským metrem změřit obvod ruky přes vystouplé záprstní kůstky. V tabulkách velikostí níže pak podle obvodu zápěstí v centimetrech zjistíte správnou velikost řidičských rukavic v coulech.

Upozornění: Níže uvedené tabulky jsou platné pouze pro řidičské rukavice, které musí být těsnější než rukavice vycházkové. Pro vycházkové rukavice se tabulka mírně liší.

Jednotky Velikost
Francouzské couly 8 9
Centimetry 20 22 23 24 26
Klasifikace velikosti oblečení XS S M L XL
Jednotky Velikost
Francouzské couly 6 7 8
Centimetry 16 18 19 20 22
Klasifikace velikosti oblečení XS S M L XL

*velikost rukavic se nejčastěji uvádí v coulech, méně zřídka v centimetrech a velmi vyjímečně pak podle klasifikace velikosti oblečení.