www.autoservisdrevojan.cz

Kožený potah volantu (velikost A, bílý)

Kvalitní a velmi žádaný kousek Kožený potah volantu (velikost A, bílý) od známého předního výrobce Mária Cavallo jde nakoupit aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 1 149 Kč.
Kožený potah volantu (velikost A

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana potahu obsahuje mikroporézní vrstvu, která tlumí vybrace. Jelikož se jedná o pravou kůži, má potah velmi dlouhou životnost a zároveň chrání volant před opotřebením

Samozřejmostí je, že potah brání klouzání rukou po volantu. Zároveň je velmi příjemný na dotek. Ani na přímem slunci se nepřehřívá, v zimně naopak vytváří pocit tepla.

Pro správnou volbu velikosti koženého potahu je třeba znát 2 rozměry. Prvním rozměrem je vnější průměr volantu. Druhým rozměrem je obvod držadla (kruh, který obepíná palec a ukazováček, když chytnete volant).

Podle tabulky uvedené vlevo pak naleznete vhodnou velikost potahu pro Váš vůz. Tabulku ve větší velikosti naleznete ve fotogalerii produktu.