Kožený potah volantu (velikost A, černo-modrý)

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana... více informací »
Kožený potah volantu (velikost A
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana...

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana potahu obsahuje mikroporézní vrstvu, která tlumí vybrace. Jelikož se jedná o pravou kůži, má potah velmi dlouhou životnost a zároveň chrání volant před opotřebením.

Samozřejmostí je, že potah brání klouzání rukou po volantu. Zároveň je velmi příjemný na dotek. Ani na přímem slunci se nepřehřívá, v zimně naopak vytváří pocit tepla.
 

Pro správnou volbu velikosti koženého potahu je třeba znát 2 rozměry. Prvním rozměrem je vnější průměr volantu. Druhým rozměrem je obvod držadla (kruh, který obepíná palec a ukazováček, když chytnete volant). Podle tabulky vlevo pak naleznete vhodnou velikost potahu pro Váš vůz. Větší tabulka nahoře ve fotogalerii.


Žádaný produkt Kožený potah volantu (velikost A, černo-modrý) dostanete lehce tady a teď na našem webu zařazený v rubrice potahy volantu. Najděte si zcela nové zboží ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Populární dodavatel Mária Cavallo vám může nabídnout špičkové výrobky Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další produkty od značky Mária Cavallo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Kožený potah volantu (velikost A, černo-modrý) od výrobce se skvělou pověstí Mária Cavallo máte možnost koupit právě výhodně! Teď za akční cenu 1 090 Kč.