Kožený potah volantu (velikost A, zelený)

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana... více informací »
Kožený potah volantu (velikost A
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana...

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana potahu obsahuje mikroporézní vrstvu, která tlumí vybrace. Jelikož se jedná o pravou kůži, má potah velmi dlouhou životnost a zároveň chrání volant před opotřebením.

Samozřejmostí je, že potah brání klouzání rukou po volantu. Zároveň je velmi příjemný na dotek. Ani na přímem slunci se nepřehřívá, v zimně naopak vytváří pocit tepla.
 

Pro správnou volbu velikosti koženého potahu je třeba znát 2 rozměry. Prvním rozměrem je vnější průměr volantu. Druhým rozměrem je obvod držadla (kruh, který obepíná palec a ukazováček, když chytnete volant). Podle tabulky vlevo pak naleznete vhodnou velikost potahu pro Váš vůz. Větší tabulka nahoře ve fotogalerii.

Tento akční produkt Kožený potah volantu (velikost můžete najít bezprostředně u nás v rubrice potahy volantu. Připravili jsme nové výrobky ze zmíněné kategorie ve slevě! Významný dodavatel Mária Cavallo vám představuje vynikající sortiment Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Mária Cavallo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kousek Kožený potah volantu (velikost A, zelený) od společnosti se zárukou kvality Mária Cavallo lze koupit momentálně za parádní cenu. Ceny již od 1 090 Kč.