Kožený potah volantu (velikost B, černý)

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 38,5 až 43 cm a obvodem držadla 8,2 až 10,7 cm. Vnitřní... více informací »
Kožený potah volantu (velikost B
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 38,5 až 43 cm a obvodem držadla 8,2 až 10,7 cm. Vnitřní...

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 38,5 až 43 cm a obvodem držadla 8,2 až 10,7 cm. Vnitřní strana potahu obsahuje mikroporézní vrstvu, která tlumí vybrace. Jelikož se jedná o pravou kůži, má potah velmi dlouhou životnost a zároveň chrání volant před opotřebením.

Samozřejmostí je, že potah brání klouzání rukou po volantu. Zároveň je velmi příjemný na dotek. Ani na přímem slunci se nepřehřívá, v zimně naopak vytváří pocit tepla.
 

Pro správnou volbu velikosti koženého potahu je třeba znát 2 rozměry. Prvním rozměrem je vnější průměr volantu. Druhým rozměrem je obvod držadla (kruh, který obepíná palec a ukazováček, když chytnete volant). Podle tabulky vlevo pak naleznete vhodnou velikost potahu pro Váš vůz. Větší tabulka nahoře ve fotogalerii.

Tento designový kus Kožený potah volantu (velikost B, černý) lze pořídit právě na stránkách v rubrice potahy volantu. Podívejte se na vyjímečné produkty z této sekce snadno online! U zákazníků oblíbená značka Mária Cavallo vám poskytuje vysoce kvalitní zboží Však to vidíte sami! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce více produktů značky Mária Cavallo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Kožený potah volantu (velikost B, černý) od předního výrobce Mária Cavallo pohodlně získáte momentálně na webu za výhodné peníze! Teď za akční cenu 1 090 Kč.