Kožený potah volantu (velikost D, černý)

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 47 až 52 cm a obvodem držadla 8,2 až 10,7 cm. Vnitřní strana... více informací »
Kožený potah volantu (velikost D
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 47 až 52 cm a obvodem držadla 8,2 až 10,7 cm. Vnitřní strana...

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 47 až 52 cm a obvodem držadla 8,2 až 10,7 cm. Vnitřní strana potahu obsahuje mikroporézní vrstvu, která tlumí vybrace. Jelikož se jedná o pravou kůži, má potah velmi dlouhou životnost a zároveň chrání volant před opotřebením.

Samozřejmostí je, že potah brání klouzání rukou po volantu. Zároveň je velmi příjemný na dotek. Ani na přímem slunci se nepřehřívá, v zimně naopak vytváří pocit tepla.
 

Pro správnou volbu velikosti koženého potahu je třeba znát 2 rozměry. Prvním rozměrem je vnější průměr volantu. Druhým rozměrem je obvod držadla (kruh, který obepíná palec a ukazováček, když chytnete volant). Podle tabulky vlevo pak naleznete vhodnou velikost potahu pro Váš vůz. Větší tabulka nahoře ve fotogalerii.


Nový produkt lze získat mimo jiné na stránkách ve známé rubrice potahy volantu! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ze zmíněné sekce za příznivou cenu! Oblíbený dodavatel Mária Cavallo vyrábí prvotřídní sortiment. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás najdete další kvalitní produkty od výrobce Mária Cavallo. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní produkt Kožený potah volantu (velikost D, černý) od skvělého výrobce Mária Cavallo najdete právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Akční cena již od 1 290 Kč.