Kumho Ecsta PS91 ( 225/40 ZR18 (92Y) XL )

Pánem na cestách po celou zimu Mimořádný výkon na sněhu a ledu TOP přilnavost a brzdný výkon za mokra Vybrané rozměry s technologií DriveGuard ... více informací »
Kumho Ecsta PS91 ( 225/40 ZR18 (92Y) XL )
5 512 Kč
Ověřit dostupnost
Pánem na cestách po celou zimu Mimořádný výkon na sněhu a ledu TOP přilnavost a brzdný výkon za mokra Vybrané rozměry s technologií DriveGuard ...

Pánem na cestách po celou zimu

  • Mimořádný výkon na sněhu a ledu
  • TOP přilnavost a brzdný výkon za mokra
  • Vybrané rozměry s technologií DriveGuard

Pneumatiky Bridgestone Blizzak LM005 poskytují řidičům dokonalou kontrolu nad vozidlem v zimních podmínkách. Zimy jsou rok od roku méně předvídatelné. Extrémní množství srážek, teploty hluboko pod bodem mrazu a v některých oblastech sněžení po mnoha letech. Tato zimní pneumatika nabízí nejlepší přilnavost a brzdný výkon za mokra ve své třídě a také mimořádný výkon na sněhu a ledu.1

Kratší brzdná dráha na sněhu
Kombinace 2D lamel ve středové oblasti a 3D lamel v ramenní oblasti dezénu běhounu je zárukou vynikajícího brzdného výkonu. Díky tomu se zkracuje vzdálenost potřebná k zastavení na zasněžených a zledovatělých silnicích.

Lepší trakce na sněhu
„Cik-cak“ drážky se zkosenými hranami zlepšují přilnavost mezi sněhem v drážkách a na silnici.

1 v brzdění a přilnavosti
Nová technologie výroby nano-selektivní směsi umožňuje lépe rozprostřít siliku ve směsi Nano Pro-tech™, což ve výsledku nabízí nejlepší vlastnosti při brzdění a zatáčení v dané třídě.1 Ty byly otestovány TÜV SÜD a překračují limit vyžadovaný pro kategorii „A“ na energetickém štítku pneumatik EU.

Neodolatelný produkt Kumho Ecsta PS91 ( 225/40 ZR18 (92Y) XL ) je k získání právě nyní tu na našem webu ve známé sekci bridgestone! Najděte si jiné produkty z této sekce ve výprodejové akci. Oblíbená značka má na skladě vynikající produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento levný kus Kumho Ecsta PS91 ( 225/40 ZR18 (92Y) XL ) od top výrobce Kumho snadno můžete sehnat nyní za akční cenu. Za bezkonkureční cenu 5 512 Kč.