Kumho Ecsta PS91 ( 235/40 ZR18 (95Y) XL )

Bridgestone Battlax Racing V02 Uvolněte uzdu opravdovému závodnímu plnokrevníkovi Vlastnosti Bezkonkurenční výkonnost Rychlejší časy na jedno kolo ... více informací »
Kumho Ecsta PS91 ( 235/40 ZR18 (95Y) XL )
5 079 Kč
Ověřit dostupnost
Bridgestone Battlax Racing V02 Uvolněte uzdu opravdovému závodnímu plnokrevníkovi Vlastnosti Bezkonkurenční výkonnost Rychlejší časy na jedno kolo ...

Bridgestone Battlax Racing V02

Uvolněte uzdu opravdovému závodnímu plnokrevníkovi

Vlastnosti

Bezkonkurenční výkonnost
Rychlejší časy na jedno kolo Chtěli jste je, Bridgestone vám je dává. Dosáhněte jich se závodními pneumatikami příští generace pro superbiky a Moto3™.

Blesková odezva
Takový pocit přináší technologie MotoGP™. Strčte konkurenci do kapsy díky nové úrovni přilnavosti, stability a ovladatelnosti.

Vynikající stabilita v zatáčce
Pocit ryzího kontaktu při průjezdu zatáčkou znamená, že přesně víte, kdy za to vzít, a to i ve velkých náklonech.

Prvotřídní potenciál zahřátí
Jestliže tato pneumatika představuje vrchol konstrukční technologie, počkejte, až uvidíte, jak funguje v kombinaci s novou směsí. Mimořádná přilnavost za jakýchkoli teplot.

Delší životnost pneumatiky
A jako bonus můžete díky měkčí a vůči opotřebení odolnější směsi pneumatiky Battlax Racing V02 zaznamenávat rychlejší časy na kolo ještě déle.

Zajímavý produkt Kumho Ecsta PS91 ( 235/40 ZR18 (95Y) XL ) od společnosti s výborným jménem Kumho můžete koupit v naší nabídce levně! Akční cena již od 5 079 Kč.