Kumho Ecsta PS91 ( 265/35 ZR18 (97Y) XL )

Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a... více informací »
Kumho Ecsta PS91 ( 265/35 ZR18 (97Y) XL )
11 592 Kč
Ověřit dostupnost
Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a...

Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a sportovních automobilů, může být také brána v úvahu pro výkonné vozy střední třídy.
Mezníkem ve vývoji řady Pirelli P Zero™ byla volba těchto pneumatik jako originální příslušenství pro nejvýkonnější a nejsilnější modely na trhu. Její asymetrický dezén běhounu zlepšuje brzdění a posiluje ovládání a řízení. Vynikající za mokra se zlepšenou bezpečností při možném akvaplaningu.
Nová nano-kompozitová směs zajišťuje maximální přilnavost a stabilitu. Konstrukční celistvost pneumatiky zlepšuje odezvu řízení, což je důležité při sportovní jízdě, a zajišťuje rovnoměrné opotřebení běhounu.
Speciální žlábky ve „tvaru-S“ v oblasti běhounu poskytují nižší hlučnost v kabině a zlepšují jízdní komfort. Spojuje výjimečnou přesnost řízení, vynikající brzdění a dobrý výkon za mokra. Ideální pro použití na vozovce/dráze.
Klíčové homologace:
Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Ford, GM, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, MINI, Porsche, Seat, Volkswagen.

Velmi žádaný výrobek Kumho Ecsta PS91 ( 265/35 ZR18 (97Y) XL ) od našeho výrobce Kumho jednoduše můžete sehnat teď v akci. Nyní pořídíte jen za 11 592 Kč.