Kumho PorTran KC53 ( 205 R14C 109/107Q 8PR )

Nokian WR SUV 4 Vyzrajte nad zimou Překonejte všechna překvapení, která má zima v záloze Zimní pneumatika Nokian WR SUV 4 představuje bezpečnou a... více informací »
Kumho PorTran KC53 ( 205 R14C 109/107Q 8PR )
2 523 Kč
Ověřit dostupnost
Nokian WR SUV 4 Vyzrajte nad zimou Překonejte všechna překvapení, která má zima v záloze Zimní pneumatika Nokian WR SUV 4 představuje bezpečnou a...

Nokian WR SUV 4

Vyzrajte nad zimou

Překonejte všechna překvapení, která má zima v záloze

Zimní pneumatika Nokian WR SUV 4 představuje bezpečnou a spolehlivou volbu pro sportovní užitkové vozy a crossovery. Je vyvinuta speciálně pro středoevropské řidiče SUV vozů tak, aby díky vynikající přilnavosti na mokrém povrchu a přesné ovladatelnosti zajistila nejlepší možné výkony na sněhu, sněhové břečce a v hustém dešti. Robustní a odolná stavba v kombinaci s aramidovými bočnicemi zaručuje, že je pneumatika stabilní a odolná vůči průpichům a průrazům, kterým může být při jízdě vystavena.

  • VYNIKAJÍCÍ OVLADATELNOST NA MOKRU, SNĚHU A SNĚHOVÉ BŘEČCE
  • MAXIMÁLNÍ STABILITA A JÍZDNÍ KOMFORT
  • EXTRÉMNÍ ODOLNOST

Diskontní produkt Kumho PorTran KC53 ( 205 R14C dostanete lehce tady na našich stránkách v sekci kumho. Podívejte se na další produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. Mezi zákazníky oblíbená značka svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky. A tady je důkaz!

Tento výjimečný kousek Kumho PorTran KC53 ( 205 R14C 109/107Q 8PR ) od dodavatele s dobrým jménem Kumho jde pořídit zde teď právě pořád výhodně! Aktuálně v akci za 2 523 Kč.