Lemy blatníků Fiat 500 2007-

Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také... více informací »
Lemy blatníků Fiat 500 2007-
Značka: R.S.N.
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také...

Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také praktické využití. Poskytují ochranu karoserie proti korozi i poškrábání. Lemy jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny gumovým těsněním, které dokonale přilne ke karoserii vozu.

Šířka lemů je 3-4 centimetry, u dodávek a SUV vozů pak cca 5 centimetrů.

Lemy blatníků dodáveme ve třech provedeních: Černé, pochromované a v úpravě vhodné pro lakování. Cena je pro všechny varianty shodná.

Montáž se provádí pomocí ocelových pásků a to buď za použití šroubů nebo bez nich. V případech, kdy není technicky možné připevnit lem pomocí pásků, se lemy nalepují. Lepidlo je pak součástí balení.

Při tomto typu montáže nedochází k vrtání do podběhů. Ocelové pásky se ohnou do tvaru U, nasadí se na lem a stlačí se kleštěmi.

Následně se lem přiloží na blatník a pásky se ručně ohnou směrem dovnitř za hranu blatníku. Nakonec je nutné pásky k hraně přimáčknout pomocí kleští.

Ocelové pásky jsou součástí balení.

Nejprve je třeba na jednom konci provrtat ocelové pásky a do děr umístit samořezné šrouby. Jako další krok se přiloží lem na blatník a v místě, kde jsou na lemu otvory na pásky se na blatník udělá značka.

Lem se sejme a ocelová pásky se našroubují do podběhu v místech, kde jsou značky. Následně se nasadí lem na přečnívající pásky. Nakonec se pásky kleštěmi ohnou směrem pod podběh.

Ocelové pásky jsou součástí balení.

Samořezné šrouby nejsou součástí balení.

Zde si můžete stáhnout návod k montáži za pomoci ocelových pásků.

Tento žádaný produkt seženete rovnou u nás v populární kategorii lemy blatníků! Připravili jsme pro vás akční zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu. U zákazníků oblíbená značka R.S.N. má na skladě velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce R.S.N.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Lemy blatníků Fiat 500 2007- od dodavatele s dobrým jménem R.S.N. pohodlně pořídíte aktuálně na webu téměř zdarma. Stojí teď u nás 1 390 Kč.