Loketní opěrka Citroen Berlingo 2018- (na verzi s roletkou! S4, černá)

Kopie loketní opěrky Armster 2 od Maďarského výrobce RATI. Vzhledem je loketní opěrka téměř totožná, pouze plast je křehčí a vnitřní... více informací »
Loketní opěrka Citroen Berlingo 2018- (na verzi s roletkou! S4
Značka: CIK
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kopie loketní opěrky Armster 2 od Maďarského výrobce RATI. Vzhledem je loketní opěrka téměř totožná, pouze plast je křehčí a vnitřní...

Kopie loketní opěrky Armster 2 od Maďarského výrobce RATI. Vzhledem je loketní opěrka téměř totožná, pouze plast je křehčí a vnitřní mechanismus je oproti maďarskému originálu z plastu, nikoliv kovový, a je méně robustní. 

Loketní opěrka zaručuje komfort během dlouhých cest. Nicméně i při kratších cestách oceníte pohodlí, které poskytuje. Další nespornou výhodou loketních opěrek je, že uvnitř poskytují dodatečný úložný prostor, o který je v autě vždycky nouze.

Vrchní část loketní opěrky je vypolstrovaná pěnovou hmotou a potažena jemnou koženkou černé barvy. Úložný prostor je flokován měkkým semišovým materiálem

Pro maximální pohodlí je možné loketní opěrku:

  • vysunout až o 5 centimetrů vpřed
  • polohovat výšku v rozmezí 5 centimetrů
  • vyklopit o 90 stupňů vzhůru

Samozřejmostí je možnost odklopení vrchní části loketní opěrky, kde je úložný prostor pro drobné předměty (peněženka, telefon, nabíječka). Uvitř opěrky je drážka na mince. Na spodní části víka jsou umístěny dvě držáky na tužku.

Balení vždy obsahuje loketní opěrku, přesný adaptér, vruty a podložky. Vrchní část loketní opěrky je pro všechny modely stejná. Naopak adaptér tvarem vždy odpovídá středovému tunelu daného modelu vozu, v tomto případě Citroen Berlingo. Tím je docíleno velmi jednoduché a bezproblémové montáže, kterou u univerzálních loketních opěrek nelze očekávat.

Montáž loketní opěrky je velice jednoduchá! Jediné, co potřebujete, je fix a šroubovák a vrtačka.

Tento levný kus máte možnost sehnat již dnes tu na našich stránkách umístěný v kategorii loketní opěrky! Nyní koupíte ještě ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od značky CIK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka CIK dlouhodobě vyrábí špičkové produkty.

Velmi žádaný výrobek Loketní opěrka Citroen Berlingo 2018- (na verzi s roletkou! S4, černá) od populárního výrobce CIK je k získání online skutečně levně. Výhodně za cenu 2 290 Kč.