Loketní opěrka Dacia Duster 2015-2018

Loketní opěrky Armcik S2 jsou funkční a kvalitně zpracované, zaručují komfort během dlouhých cest. I při kratších cestách však oceníte... více informací »
Loketní opěrka Dacia Duster 2015-2018
Značka: CIK
1 960 Kč
Ověřit dostupnost
Loketní opěrky Armcik S2 jsou funkční a kvalitně zpracované, zaručují komfort během dlouhých cest. I při kratších cestách však oceníte...

Loketní opěrky Armcik S2 jsou funkční a kvalitně zpracované, zaručují komfort během dlouhých cest. I při kratších cestách však oceníte pohodlí, které poskytují.

Další nespornou výhodou loketních opěrek je, že uvnitř poskytují dodatečný úložný prostor, o který je v autě vždycky nouze.

Balení vždy obsahuje loketní opěrku, přesný adaptér, vruty a podložky. Vrchní část loketní opěrky je pro všechny modely stejná.

Naopak adaptér tvarem vždy odpovídá středovému tunelu daného modelu vozu, v tomto případě Dacia Duster. Tím je docíleno velmi jednoduché a bezproblémové montáže, kterou u univerzálních loketních opěrek nelze očekávat.

K montáži potřebujete pouze fix, šroubovák a vrtačku.

Vrchní část loketní opěrky je vypolstrovaná pěnovou hmotou a potažena jemnou koženkou černé barvy. Úložný prostor je flokován měkkým semišovým materiálem

Pro maximální pohodlí je možné loketní opěrku:

  • vysunout až o 5 centimetrů vpřed
  • polohovat výšku v rozmezí 5 centimetrů
  • vyklopit o 105 stupňů vzhůru

Samozřejmostí je možnost odklopení vrchní části loketní opěrky, kde je úložný prostor pro drobné předměty (peněženka, telefon, nabíječka). Na spodní části víka jsou umístěny dva držáky na tužku. Nosnost loketní opěrky je 80 kg!

Kvalitní a levný produkt Loketní opěrka Dacia Duster 2015-2018 lze získat nyní na našem webu ve známé kategorii loketní opěrky. Najděte si unikátní produkty ze zmíněné kategorie za super peníze. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další produkty od značky CIK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce CIK svým zákazníkům dodává skvělé produkty. Vždyť to vidíte sami.

Tento akční výrobek Loketní opěrka Dacia Duster 2015-2018 od oblíbené značky CIK lze koupit online za výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 1 960 Kč.