Loketní opěrka Kia Rio 2017-

Loketní opěrka Kia Rio 2017- Loketní opěrka Armster S v černé barvě pro vůz Kia Rio, který se vyrábí od roku 2017, je určena pro montáž mezi... více informací »
Loketní opěrka Kia Rio 2017-
Značka: Rati
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Loketní opěrka Kia Rio 2017- Loketní opěrka Armster S v černé barvě pro vůz Kia Rio, který se vyrábí od roku 2017, je určena pro montáž mezi...

Loketní opěrka Kia Rio 2017- Loketní opěrka Armster S v černé barvě pro vůz Kia Rio, který se vyrábí od roku 2017, je určena pro montáž mezi přední sedadla osobního automobilu. Loketní opěrka poskytuje řidiči komfort a pohodlí. Vrchní část loketní opěrky je vypolstrovaná pěnovou hmotou a potažena jemnou koženkou černé barvy. Celá opěrka také může být vyklopena vzhůru o 90 stupňů. Samozřejmostí je možnost odklopení vrchní části loketní opěrky, kde naleznete úložný prostor pro drobné předměty (peněženka, telefon nebo například nabíječka). Součástí loketní opěrky je také přesný adaptér, který umožňuje snadnou a rychlou montáž pro daný typ vozu, v tomto případě Kia Rio.

Tento vynikající kus Loketní opěrka Kia Rio 2017- od společnosti s předním postavením na trhu Rati najdete teď trvale výhodně! Stojí teď u nás 1 490 Kč.