Loketní opěrka Renault Express Van 2021- (OE1, černá)

Loketní opěrky OE1 jsou prvními loketními opěrkami, které byly původně vyráběny jako OEM výrobky pro automobilky různých... více informací »
Loketní opěrka Renault Express Van 2021- (OE1
Značka: Rati
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Loketní opěrky OE1 jsou prvními loketními opěrkami, které byly původně vyráběny jako OEM výrobky pro automobilky různých...

Loketní opěrky OE1 jsou prvními loketními opěrkami, které byly původně vyráběny jako OEM výrobky pro automobilky různých značek (Dacia, Ford a další) a nyní jsou dostupné k dalšímu prodeji.

Narozdíl od jiných loketních opěrek se OE1 montuje přímo do opěradla. Tím jsou zachovány úložné prostory ve středovém tunelu, které běžné loketní opěrky překrývají.

Loketní opěrka zaručuje komfort během jízdy. Další nespornou výhodou loketních opěrek je, že uvnitř poskytují dodatečný úložný prostor, o který je v autě vždycky nouze.

Jelikož se jedná o velmi kvalitní výrobek, je na něj poskytována prodloužená záruka 3 roky.

Vrchní část loketní opěrky je vypolstrovaná a potažená jemnou koženkou černé barvy. Úložný prostor má objem 1l.

Pro maximální pohodlí je možné loketní opěrku:

  • vysunout až o 45mm vpřed
  • polohovat výšku v rozmezí 30°
  • vyklopit o 90° vzhůru

Samozřejmostí je možnost odklopení vrchní části loketní opěrky, kde je úložný prostor pro drobné předměty. Uvnitř opěrky je drážka na mince spolu s žetonem. Na spodní části víka jsou umístěny dva držáky na tužku.

Loketní opěrku lze zakoupit také ve variantách s USB zásuvkou a s bezdrtátovou Qi nabíječkou.

Při montáži loketní opěrky je ve většině případů třeba obnažit opěradlo sedačky až na kovovou konstrukci.

Do konstrukce se upevní přípravek pro nasazení loketní opěrky a čalounění se opět uvede do původního stavu.

Poté je třeba do potahu sedačky v místech, kde je přípravek, vyříznout X, na které se nasadí loketní opěrka.


Nejprodávanější kousek můžete nakoupit lehce na webu v oblíbené kategorii loketní opěrky. Nyní si můžete vybrat jiné kousky z naší rubriky v akci! Známý výrobce Rati má velmi kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od značky Rati. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní produkt Loketní opěrka Renault Express Van 2021- (OE1, černá) od dodavatele kvalitních produktů Rati pohodlně seženete zde teď právě za zcela nejnižší cenu! Levně za 2 390 Kč.