Luxusní háček na opěrku hlavy s přísavkami Joyart

Praktický, robustní věšák, který se upevňuje za konzolky hlavových opěrek předních sedadel automobilu. Je vyrobený z pogumovaného plastu a kovu.... více informací »
Luxusní háček na opěrku hlavy s přísavkami Joyart
Značka: Joyart
540 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický, robustní věšák, který se upevňuje za konzolky hlavových opěrek předních sedadel automobilu. Je vyrobený z pogumovaného plastu a kovu....

Praktický, robustní věšák, který se upevňuje za konzolky hlavových opěrek předních sedadel automobilu. Je vyrobený z pogumovaného plastu a kovu.

Na háček je možné zavěsit např. nákupní tašku, kabelku, oděvy nebo batoh. Háček je dále vybaven 5 silnými přísavkami a lze jej použít i jako držák na tablet nebo telefon libovolných rozměrů.

Nosnost háčku je 5kg!

Adaptér mezi konzolky hlavových opěrek je kompatibilní se všemi luxusními autodoplňky Joyart včetně věšáku, stolku a držáku na tablet.

Rozteč konzolek hlavových opěrek musí být 12 – 14cm. Průměr konzolky pak může být maximálně 15mm.

Mezi konzolky hlavových opěrek se rozepře adaptér, který je možné na sedačce nechat permanentně. Samotný háček se poté pomocí rychloupínacího mechanismu jednoduše připevní k adaptéru.

Velmi prodávaný kus Luxusní háček na opěrku hlavy s je k dispozici bez obtíží na našem webu v populární kategorii držáky a věšáky. Připravili jsme pro vás další zboží ve zmiňované kategorii za akční cenu. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další kousky od značky Joyart. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní kousek Luxusní háček na opěrku hlavy s přísavkami Joyart od skvělého výrobce Joyart jednoduše naleznete právě zde opravdu levně! Nyní zakoupíte za 540 Kč.