Luxusní ramínko Joyart

Raminko Joyart je luxusní multifunkní přenosný věšák do auta. Je vhodné především pro služební cesty, protože jednoduchým pohybem lze ramínko... více informací »
Luxusní ramínko Joyart
Značka: Joyart
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Raminko Joyart je luxusní multifunkní přenosný věšák do auta. Je vhodné především pro služební cesty, protože jednoduchým pohybem lze ramínko...

Raminko Joyart je luxusní multifunkní přenosný věšák do auta. Je vhodné především pro služební cesty, protože jednoduchým pohybem lze ramínko rychle vyjmout z auta a pověsit jej do skříně ať už doma nebo na hotelu. Ideální pro zavěšení košile i saka.

Po sejmutí ramínka je navíc možné použít zanechanou část jako háček na nákupní tašku, kabelku nebo batoh.

Adaptér mezi konzolky hlavových opěrek je kompatibilní se všemi luxusními autodoplňky Joyart včetně držáku tabletu, stolku a háčku s přísavkami.

Rozteč konzolek hlavových opěrek musí být 12 – 14cm. Průměr konzolky pak může být maximálně 15mm.

Mezi konzolky hlavových opěrek se rozepře adaptér, který je možné na sedačce nechat permanentně. Samotný věšák se poté pomocí rychloupínacího mechanismu jednoduše připevní k adaptéru.

Žádaný výrobek Luxusní ramínko Joyart od známého předního výrobce Joyart je k dispozici v aktuální nabídce napořád výhodně! Zrovna teď v akci za 1 090 Kč.