Luxusní stolek do auta Joyart

Stolek do auta má robustní pogumovanou konstrukci. Stolek je výklopný a po vyklopení je k dispozici integrovaný držák na nápoje. Zadní stěna stolku... více informací »
Luxusní stolek do auta Joyart
Značka: Joyart
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Stolek do auta má robustní pogumovanou konstrukci. Stolek je výklopný a po vyklopení je k dispozici integrovaný držák na nápoje. Zadní stěna stolku...

Stolek do auta má robustní pogumovanou konstrukci. Stolek je výklopný a po vyklopení je k dispozici integrovaný držák na nápoje. Zadní stěna stolku je zevnitř osazena magnetem, který slouží jako držák mobilního telefonu (plíšky s oboustrannou lepenkou pro upevnění jsou součástí balení).

Stolek je výškově nastavitelný a je ideální pro práci s notebookem v autě.

Adaptér mezi konzolky hlavových opěrek je kompatibilní se všemi luxusními autodoplňky Joyart včetně věšáku, stolku a háčku s přísavkami.

Rozteč konzolek hlavových opěrek musí být 12 – 14cm. Průměr konzolky pak může být maximálně 15mm.

Mezi konzolky hlavových opěrek se rozepře adaptér, který je možné na sedačce nechat permanentně. Samotný stolek se poté pomocí rychloupínacího mechanismu jednoduše připevní k adaptéru.

Často hledaný produkt Luxusní stolek do auta Joyart od našeho známého výrobce Joyart je k dispozici v naší online nabídce v akci. Na našich stránkách za 1 990 Kč.